Tvoříme pro Vás místa k setkání

Jsme součástí skupiny La Place spolu s podniky Café Oliver, Cucina, Vilémovo pekařství a koloniál, Náš Hostinec, Bistro u Lupiče, Mamma´s boutique hotel, Charle´s bar a Zámecká zahrada. Naše restaurace se od penzionu nacházejí 10 minut pěší chůzí, na lázeňské kolonádě. Rádi Vám uděláme rezervaci na oběd či večeři. 

Café Oliver

Restaurace a kavárna Café Oliver v jedinečné atmosféře lázeňské kolonády. Můžete tu začít den bohatou snídaní, odpoledne prožijte u kávy s domácími La Place dorty a večer zpomalte na večeři při skleničce dobrého vína nebo míchaného drinku.

Cucina

Restaurace Cucina nabízí opravdový zážitek z jídla. Na menu nechybí čerstvé ryby a stařená masa z Josper grilu nebo domácí pasta či pravá neapolská pizza. Na své si přijdou i milovníci vín.

 

Vilémovo pekařství & koloniál

Útulné místo, které příjemně spojuje klasické pojetí pekárny se současnou představou o moderní kavárně. Každý den tu najdete čerstvé pečivo, sendviče, tradiční i zdravé dezerty, poctivé výrobky od malododavatelůa výtečnou kávu.

Náš Hostinec

Kromě tradičního českého jídla se v Našem Hostinci pozornost upíná k Plzeňskému pivu. Pivní tanky a celý výčepní aparát jsou dominantou celého lokálu. 

Bistro u lupiče

Moderní bistro na cyklostezce u Labe Vás oslní krásnou dřevěnou terasou, která láka k posezení. Samozřejmostí jsou dobroty z grilu, výborná káva, drinky, pivo nebo malé pochutiny. 

Mamma´s boutique hotel

Náš boutiquový hotel je Vaším domovem na cestách. Nachází se v srdci lázeňské kolonády a okouzlí Vás svou elegancí, designem a smyslem pro detail. Samozřejmostí hotelu je i půjčení městských kol.

Charle´s bar

Stylový Charle´s bar se nachází přímo v historické části zámku a nabízí celkem 3 taneční parkety a 3 bary. Jeden z barů je přímo na hradbách s výhledem na Labe. Bar je určen pro všechny příznivce dobrého pití a zábavy.

Zámecká zahrada

Zámecká zahrada je nejnovější přírůstek do rodiny La Place. V prostorách zahrady se organizují různé akce pro veřejnost jako letní kino, den dětí nebo Mikuláš. Zahradu si také můžete pronajmout na soukromé akce, oslavy a je to perfektní romantické místo pro konání svateb.