Wellness a masáže

Při rezervaci přes náš web zaručujeme ty nejlepší ceny

zub

Wellness

Vířivka

vířivá vana, odpočívárna

60 minut / 790 Kč

90 minut / 1.090 Kč

120 minut / 1.390 Kč

Sauna

Finská sauna, ochlazovací káď, sprchy, odpočívárna

60 minut / 790 Kč

90 minut / 1.090 Kč

120 minut / 1.390 Kč

Vířivka + Sauna

vířivá vana, Finská sauna, ochlazovací káď, sprchy, odpočívárna

60 minut / 1.290 Kč

90 minut / 1.590 Kč

120 minut / 1.890 Kč

Procedury

Marocký jílový zábal

1,5 hod (zábal celé tělo, masáž zadní část záda, nohy, ruce) 1.500 Kč

Vysoce čistící zábal celého těla s velmi jemnou zeminou původem ze severovýchodního Maroka. Odstraňuje odumřelé buňky kůže, dodává hydrataci a prokrvuje pokožku. Jílový zábal je vhodný pro citlivou pokožku zejména pro léčbu kožních nemocí, ekzémů a lupénky. Procedura je zakončena relaxační masáží s vůní orientu.

Kávový peeling

1,5 hod (peeling celé tělo, masáž zadní část, záda, nohy, ruce) 1.500 Kč

Jemné zrna kávy s blahodárným vlivem pro organismus. Obsah kofeinu je účinný v boji proti striím, suché a hrubé kůže. Dodává pokožce regeneraci a prokrvení. Tělo je zbaveno od nežádoucích toxinů. Závěrem procedury je relaxační masáž.
Kokosový peeling

1,5 hod (peeling celé tělo, masáž zadní část, záda, nohy, ruce) 1.500 Kč

Velmi příjemný peeling s kousky kokosu a mořskou solí. Tělo zbaví odumřelých buněk kůže. Procedura je zakončena relaxační masáží s kokosovým olejem. Dokonalá relaxace s pocitem provoněné a hebké pokožky.

Bylinková masáž

50 min (masáž zadní část záda, nohy, ruce) 1.250 Kč

Měšce plné bylinek zabalené v plátýnku nahřátá v horké páře a namáčená do teplého oleje. Velmi účinná masáž, která prohřeje organismus s kombinací bylinek, tepla a tlaku. Zmírňuje napětí a zklidní namožené svaly, zvyšuje krevní oběh a tok energie v těle. Pokožka je provoněná a hydratovaná. Tento bylinkový rituál si dopřejte zejména ve stresovém období. Bylinková razítka jsou ručně vázaná se směsí domácích bylin, jako je šalvěj, meduňka, máta, mateřídouška, levandule, tymián, kopřiva dvoudomá, bříza a nesmí chybět naše poděbradská lípa.

Horká procedura - rašelinová zábal, parafínový zábal na ruce, lávové kameny

50 min (rašelina v oblasti zad, parafín na ruce, masáž záda nohy) 1.200 Kč

Přírodní rašelina ze starých rozložených rostlin, která vznikla tisíce let v prvním stádiu při vzniku uhlí. Tento organický materiál se nachází v močálech. Rašelina je kvělý nosič tepla, který efektivně uleví od bolesti. Zábal se aplikuje v oblasti zad.

Parafín je speciální vosk, který vznikl při destilaci ropy. Ruce jsou po zábalu uvolněné, prohřáté, vyhlazené a hebké.

Masáž lávovými kameny prohřeje celý organismus a rozproudí tok energie.Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Kombinace těchto tří horkých elementů navodí maximální prohřátí a uvolnění.

Antistresová masáž hlavy

20 min (masáž hlava, obličej, dekolt) 400 Kč

Masáž hlavy, obličeje a dekoltu uvolňuje každodenní stres a duševní napětí. V kombinaci s masáží chodidel se dostanete do absolutního vypnutí a uvolnění od stresu.

Masáž chodidel

30 min / 450 Kč

Pomáhá snížit úzkost i stres. Uleví od pocitu těžkých nohou a pomáhá jim odpočinou po náročném dni.

Relaxační masáž záda - šíje

45 min / 750 Kč

Účinná masáž při problému zejména zad a šíje při špatném držení těla nebo každodenních špatných návyků. Vhodná k častým či chronických bolestech zad a krku včetně bolesti hlavy, která souvisí se stresem. 

Aroma masáž

50 min (záda, nohy, ruce) 890 Kč

Masáž celého těla horkým orientálním olejem dopřává tělu a mysli zasloužený odpočinek. Tuto masáž lze kombinovat s lávovými kameny, aby se tělo prohřálo a dostatečně uvolnilo.

Lávové kameny

50 min (záda, nohy, ruce) 890 Kč

Lávové kameny jsou čediče vulkanického původu. Horké kameny dokáží povzbudit činnost orgánů, odstraňují napětí ve svalech, uvolňují křeče a rozpouští bolesti. Stimulují krevní oběh, lymfatický systém a zlepšují proudění energie.