Zamecký Penzion Poděbrady

Wellness a masáže

Při rezervaci přes náš web zaručujeme ty nejlepší ceny

zub

Wellness

Vířivka

vířivá vana, odpočívárna

60 minut / 790 Kč

90 minut / 1.090 Kč

120 minut / 1.390 Kč

Sauna

Finská sauna, ochlazovací káď, sprchy, odpočívárna

60 minut / 790 Kč

90 minut / 1.090 Kč

120 minut / 1.390 Kč

Vířivka + Sauna

vířivá vana, Finská sauna, ochlazovací káď, sprchy, odpočívárna

60 minut / 1.290 Kč

90 minut / 1.590 Kč

120 minut / 1.890 Kč

Procedury

Marocký jílový zábal

1,5 hod (zábal celé tělo, masáž zadní část záda, nohy, ruce) 1.500 Kč

Vysoce čistící zábal celého těla s velmi jemnou zeminou původem ze severovýchodního Maroka. Odstraňuje odumřelé buňky kůže, dodává hydrataci a prokrvuje pokožku. Jílový zábal je vhodný pro citlivou pokožku zejména pro léčbu kožních nemocí, ekzémů a lupénky. Procedura je zakončena relaxační masáží s vůní orientu.

Kávový peeling

1,5 hod (peeling celé tělo, masáž zadní část, záda, nohy, ruce) 1.500 Kč

Jemné zrna kávy s blahodárným vlivem pro organismus. Obsah kofeinu je účinný v boji proti striím, suché a hrubé kůže. Dodává pokožce regeneraci a prokrvení. Tělo je zbaveno od nežádoucích toxinů. Závěrem procedury je relaxační masáž.
Kokosový peeling

1,5 hod (peeling celé tělo, masáž zadní část, záda, nohy, ruce) 1.500 Kč

Velmi příjemný peeling s kousky kokosu a mořskou solí. Tělo zbaví odumřelých buněk kůže. Procedura je zakončena relaxační masáží s kokosovým olejem. Dokonalá relaxace s pocitem provoněné a hebké pokožky.

Bylinková masáž

50 min (masáž zadní část záda, nohy, ruce) 1.250 Kč

Měšce plné bylinek zabalené v plátýnku nahřátá v horké páře a namáčená do teplého oleje. Velmi účinná masáž, která prohřeje organismus s kombinací bylinek, tepla a tlaku. Zmírňuje napětí a zklidní namožené svaly, zvyšuje krevní oběh a tok energie v těle. Pokožka je provoněná a hydratovaná. Tento bylinkový rituál si dopřejte zejména ve stresovém období. Bylinková razítka jsou ručně vázaná se směsí domácích bylin, jako je šalvěj, meduňka, máta, mateřídouška, levandule, tymián, kopřiva dvoudomá, bříza a nesmí chybět naše poděbradská lípa.

Horká procedura - rašelinová zábal, parafínový zábal na ruce, lávové kameny

50 min (rašelina v oblasti zad, parafín na ruce, masáž záda nohy) 1.200 Kč

Přírodní rašelina ze starých rozložených rostlin, která vznikla tisíce let v prvním stádiu při vzniku uhlí. Tento organický materiál se nachází v močálech. Rašelina je kvělý nosič tepla, který efektivně uleví od bolesti. Zábal se aplikuje v oblasti zad.

Parafín je speciální vosk, který vznikl při destilaci ropy. Ruce jsou po zábalu uvolněné, prohřáté, vyhlazené a hebké.

Masáž lávovými kameny prohřeje celý organismus a rozproudí tok energie.Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Kombinace těchto tří horkých elementů navodí maximální prohřátí a uvolnění.

Antistresová masáž hlavy

20 min (masáž hlava, obličej, dekolt) 400 Kč

Masáž hlavy, obličeje a dekoltu uvolňuje každodenní stres a duševní napětí. V kombinaci s masáží chodidel se dostanete do absolutního vypnutí a uvolnění od stresu.

Masáž chodidel

30 min / 450 Kč

Pomáhá snížit úzkost i stres. Uleví od pocitu těžkých nohou a pomáhá jim odpočinou po náročném dni.

Relaxační masáž záda - šíje

45 min / 750 Kč

Účinná masáž při problému zejména zad a šíje při špatném držení těla nebo každodenních špatných návyků. Vhodná k častým či chronických bolestech zad a krku včetně bolesti hlavy, která souvisí se stresem. 

Aroma masáž

50 min (záda, nohy, ruce) 890 Kč

Masáž celého těla horkým orientálním olejem dopřává tělu a mysli zasloužený odpočinek. Tuto masáž lze kombinovat s lávovými kameny, aby se tělo prohřálo a dostatečně uvolnilo.

Sportovní masáž

50 min (záda, nohy, ruce) 890 Kč

Vhodná po nebo před sportovními výkony aby se Vaše svaly prohřály, nabudily a zregenerovaly. Není vhodná pro nesportovce ani pro ty, co si masáž často nedopřávají.

Lávové kameny

50 min (záda, nohy, ruce) 890 Kč

Lávové kameny jsou čediče vulkanického původu. Horké kameny dokáží povzbudit činnost orgánů, odstraňují napětí ve svalech, uvolňují křeče a rozpouští bolesti. Stimulují krevní oběh, lymfatický systém a zlepšují proudění energie.