Wellness a masáže

Dopřejte si odpočinek v privátním wellness a nechte se hýčkat skvělou masáží. Rezervujte si wellness a masáže před příjezdem abychom mohli nejlépe vyhovět Vašim přáním. Župan a pantofle zahrnuty v ceně všech služeb.

zub

Wellness

Vířivka

vířivá vana, odpočívárna

60 minut / 790 Kč

90 minut / 1.090 Kč

120 minut / 1.390 Kč

Sauna

Finská sauna, ochlazovací káď, sprchy, odpočívárna

60 minut / 790 Kč

90 minut / 1.090 Kč

120 minut / 1.390 Kč

Vířivka + Sauna

vířivá vana, Finská sauna, ochlazovací káď, sprchy, odpočívárna

60 minut / 1.290 Kč

90 minut / 1.590 Kč

120 minut / 1.890 Kč

Neváhejte si říct na recepci o malé občerstvení a láhev prosecca. Rádi Vám vše nachystáme přímo do wellness. 

Prosecco 395,-

Občerstvení 299,-

Masáže & Procedury

Při masážích a procedurách pracujeme s kvalitními produkty od švýcarské značky Just.

Relaxační masáž

45 min (záda, šíje) 750 Kč

Relaxační masáž podporuje snížení svalového napětí a stresu a slouží k celkovému uvolnění těla i mysli. Je vhodná pro všechny věkové kategorie a jedná se o účinnou masáž při problémech zejména zad a šíje. 

Aroma masáž

50 min (záda, nohy, ruce) 890 Kč

Provoněná masáž horkým olejem dopřává tělu a mysli zasloužený odpočinek plný vůně, spojený s léčivým účinkem éterických olejů. Masáž správně stimuluje činnost imunitního systému a posiluje obranyschopnost organismu. Vůní oleje se nechte překvapit. 

Bylinková masáž

50 min (masáž zadní část záda, nohy, ruce) 1.250 Kč

Měšce plné bylinek zabalené v plátýnku, nahřáté v horké páře a namáčené do teplého oleje, Vám prohřejí celý organismus.  Zmírňuje napětí a zklidní namožené svaly, zvyšuje krevní oběh a tok energie v těle. Pokožka je provoněná a dokonale hydratovaná. 

Lávové kameny

50 min (záda, nohy, ruce) 890 Kč

Pro všechny, co milují teplo je tato masáž ideálním výběrem. Lávové kameny se nahřívají ve vodní lázni na 55 stupňů a spolu s horkým olejem Vám prohřejí a uvolní svaly. Masáž zlepšuje krevní oběh a stimuluje lymfatický a imunitní systém.

Masáž chodidel

30 min (chodidla) 450 Kč

Uvolňující masáž chodidel má velký vliv na fyzický a psychický stav. Uleví od pocitu těžkých nohou, každodenního napětí včetně nahromaděného stresu. Uvolňuje blokády a dodává pocit lehkosti. Doporučujeme spojit s Antistresovou masáží hlavy k dosažení uvolnění od stresu.

Antistresová masáž hlavy

20 min (hlava, obličej, dekolt) 400 Kč

Jedná se o velmi citlivou masáž hlavy, obličeje, dekoltu a ramen. Tato jemná masáž aktivuje energetické body, působí antistresově, relaxačně a zlepšuje koncentraci. Doporučujeme kombinovat s masáží chodidel.

Horká procedura

50 min (rašelinový zábal v oblasti zad, parafínový zábal na ruce, 45 min masáž lávovými kameny záda, nohy) 1.200 Kč

Kombinace rašelinového zábalu, parafínového zábalu a lávových kamenů navodí maximální prohřátí a uvolnění. Rašelina je skvělý nosič tepla, který efektivně uleví od bolesti. Parafín je speciální vosk, který se používá na vyhlazení a prohřátí rukou. Potom následuje masáž lávovými kameny, která prohřeje celý organismus, rozproudí tok energie a stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.

Zámecká procedura

60 min (aplikace esenciálních olejů v oblasti zad a chodidel) 1.500 Kč

Velmi jemná masážní technika, při které se aplikuje 8 druhů vybraných esenciálních olejů. Oleje se nanáší v neředěném stavu přímo na záda a chodidla. Účinek této velmi jemné a hladivé procedury působí na uvolnění stresu, snížení toxické zátěže a posílení imunity. Při masáží se používají přírodní esenciální oleje od značky Just. 

Marocký jílový zábal

 90 min (zábal celé tělo, 50 min masáž zadní část záda, nohy, ruce) 1.500 Kč

Vysoce čistící zábal celého těla s velmi jemnou zeminou která má původ v severovýchodním Maroku. Odstraňuje odumřelé buňky kůže, dodává hydrataci a prokrvuje pokožku. Jílový zábal je zejména vhodný pro citlivou pokožku. Celá procedura je zakončena relaxační masáží s vůní orientu.

Kávový peeling

90 min (peeling celé tělo, 50 min masáž zadní část záda, nohy, ruce) 1.500 Kč

K peelingu se používají jemná zrna kávy s blahodárným vlivem pro organismus. Obsah kofeinu je účinný v boji proti striím, suché a hrubé kůži. Dodává také pokožce potřebnou regeneraci a prokrvení. Tělo je zbaveno nežádoucích toxinů. Závěrem procedury je relaxační masáž. 

Kokosový peeling

90 min (peeling celé tělo, 50 min masáž zadní část záda, nohy, ruce) 1.500 Kč

Velmi příjemný peeling s kousky kokosu a mořskou solí zbaví tělo odumřelých buněk kůže. Dokonalá relaxace celého těla s pocitem provoněné a hebké pokožky. Procedura je zakončena relaxační masáží s kokosovým olejem.